افزایش گزارش تجاوزهای جنسی در هند

به گزارش لیتن، خبرنگاران : پلیس هند اعلام نمود که بعد از تجاوز مرگبار به یک دختر دانشجوی هندی، دهلی نو شاهد افزایش گزارش های دریافتی درباره جنایات جنسی بوده است.

افزایش گزارش تجاوزهای جنسی در هند

برای دیدن تاج محل و مجسمه های بودا، تور هند ما را تجربه کنید.

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران به نقل از خبرگزاری فرانسه، دیپاک مشرا کمیسیونر نظم و قانون پلیس هند گفت، یکی از دلایل افزایش تعداد این گزارش ها این است که بعد از تجاوز مرگبار دسامبر و محکومیت داخلی و خارجی آن به نظر می رسد که قربانیان حملات جنسی در هند اعتماد به نفس بیشتری را برای گزارش این نوع حملات به پلیس پیدا نموده اند.

وی اضافه نمود، امروزه زنان بسیاری هستند که هرگونه حمله و تجاوز جنسی علیه خود را به پلیس گزارش می دهند. وی تاکید نمود، بعد از حمله گروهی 16 دسامبر دیگر کسی نمی خواهد بر این نوع جنایات سرپوش بگذارد.

پلیس هند بیان کرد از اول ژانویه تا بیست و چهارم مارس در مقایسه با مدت مشابه سال 2012 گزارش اتهامات جنسی به پلیس 148 درصد افزایش داشته و به رقم 359 رسیده است. آمار تعرض جنسی نیز در مدت زمان مشابه با 590 درصد افزایش به 794 مورد رسیده است .

در پی تجاوز مرگبار چند جوان هندی به یک دختر دانشجو در 16 دسامبر که منجر به مرگ این دانشجو شد، تظاهرات گسترده ای در سراسر این کشور برگزار گردید که در آنها از دولت خواسته شده بود تدابیر کافی را برای جلوگیری از تکرار اتفاقاتی از این دست اتخاذ کند.

منبع: تسنیم
انتشار: 15 آذر 1398 بروزرسانی: 19 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 602

به "افزایش گزارش تجاوزهای جنسی در هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش گزارش تجاوزهای جنسی در هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید