ایلان ماسک کارمندان اخراج شده را دوباره استخدام می نماید!

به گزارش لیتن، گجت نیوز نوشت: ایلان ماسک که پیش از خرید توییتر جنجال های بیشماری را به وجود آورده بود، حالا با خرید این کمپانی هم به جنجال سازی ادامه می دهد و می خواهد کارمندان اخراج شده را دوباره استخدام کند!

ایلان ماسک کارمندان اخراج شده را دوباره استخدام می نماید!

بر هیچ کس پوشیده نبود که آمدن ایلان ماسک به توییتر، با حاشیه ها و تغییرات زیادی همراه است. یکی از بزرگ ترین حاشیه های توییتر پس از ورود ایلان ماسک، اخراج کارمندان و مدیران این شبکه اجتماعی بود. این اقدام ایلان ماسک مورد انتقاد بسیاری از کاربران و کارمندان توییتر نهاده شد و حالا ایلان ماسک می خواهد کاربران توییتر را اخراج و دوباره استخدام کند.

ایلان ماسک کارمندان حیاتی ایلان ماسک را اخراج نموده است

ایلان ماسک بسیاری از کارمندان توییتر را اخراج نموده که بعضی از آن ها جزو حیاتی ترین نیروهای این شرکت بوده اند. ظاهرا ایلان ماسک در زمان اخراج این نیروها اصلا به این موضوع دقت ننموده و حالا مجبور شده پنج نفر از آن ها را دوباره در شرکت توییتر استخدام کند.

با این که پیشنهاد بازگشت به یکی از بزرگ ترین شبکه های اجتماعی دنیا پیشنهاد به شدت جذابی است اما ظاهرا یکی از کارمندانی که ایلان از آن ها خواسته بود به توییتر بازگردد، پیشنهاد او را قبول ننموده است. او باور دارد ایلان از آن ها سو استفاده نموده و ممکن است دوباره او را اخراج کند و علاقه ای به بازگشت به توییتر ندارد.

ایلان ماسک تغییراتی بنیادی در توییتر اعمال نموده و می خواهد بسیاری از سیاست ها، سیستم ها و قابلیت های این شبکه اجتماعی را برای همواره تغییر دهد. او بسیاری از کارمندان توییتر را نیز اخراج نموده و آن طور که خودش اعلام نموده، به خاطر این اخراج ها روزانه چهار میلیون دلار ضرر می دهد.

البته کارمندان این شرکت نیز با اخراج شدن کنار نیامده اند و بسیاری از آن ها تا به امروز از ایلان ماسک شکایت نموده اند. باید دید این اخراج ها در نهایت چه نتیجه ای برای توییتر و ایلان ماسک در پی خواهند داشت.

227227

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 17 آبان 1401 بروزرسانی: 17 آبان 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2217

به "ایلان ماسک کارمندان اخراج شده را دوباره استخدام می نماید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ایلان ماسک کارمندان اخراج شده را دوباره استخدام می نماید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید