تدوین سه ردیف مستقل در بودجه آموزش عالی برای خیرین

به گزارش لیتن، معاون اداری اقتصادی وزارت علوم از تدوین سه ردیف مستقل در بودجه آموزش عالی برای خیرین توسط دولت اطلاع داد.

تدوین سه ردیف مستقل در بودجه آموزش عالی برای خیرین

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، محمد تقی نظرپور، معاون اداری اقتصادی وزارت علوم از تدوین سه ردیف مستقل در بودجه آموزش عالی برای خیرین توسط دولت اطلاع داد.

نظرپور با اشاره به رویکرد وزارت علوم جهت استفاده از ظرفیت های خیرین در آموزش عالی گفت: دولت سه ردیف را در حوزه آموزش عالی برای خیرین اختصاص داده که این ردیف ها متناسب با نوع همکاری خیرین در سه محور عمرانی و تجهیز اماکن آموزشی، پژوهشی و آموزشی می باشد.

وی اضافه نمود: هم اکنون در کشور 17 میلیون مترمربع فضا های آموزشی وجود دارد که یک میلیون متر مربع این فضا ها با مشارکت خیرین ساخته شده است.

معاون اداری، اقتصادی و مدیریت منابع وزارت علوم با تاکید بر اینکه ظرفیت حضور خیرین بیش از این است، توضیح داد: متأسفانه تا به امروز نتوانستیم از ظرفیت خیرین در آموزش عالی حداکثر استفاده را ببریم و این اشکال از خود ما بوده است.

نظرپور با اشاره به قدم های خوبی که خیرین در آموزش و پرورش برداشته اند، اضافه نمود: باید بتوانیم تجربه خوبی را که خیرین در آموزش و پرورش رقم زدند در حوزه آموزش عالی نیز تکرار کنیم و از یاری و همراهی خیرین حداکثر استفاده را ببریم

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1722

به "تدوین سه ردیف مستقل در بودجه آموزش عالی برای خیرین" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تدوین سه ردیف مستقل در بودجه آموزش عالی برای خیرین"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید