تعامل ناجا با صداوسیما برای پیشبرد خوشایندسازی خدمت سربازی

به گزارش لیتن، جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: برای پیشبرد امر خوشایندسازی خدمت سربازی درصدد تعامل بیشتر با صداوسیما هستیم.

تعامل ناجا با صداوسیما برای پیشبرد خوشایندسازی خدمت سربازی

به گزارش گروه اجتماعی لیتن، سردار ایوب سلیمانی در مورد پیشبرد برنامه های فرهنگی خدمت مقدس سربازی به وسیله تعامل بیشتر با شبکه های سیما اظهارکرد:یکی از دغدغه های همه جوانان در گروه سنی خاصی، خدمت سربازی است که قبل از آغاز خدمت سربازی تا حتی بعد از خدمت سربازی را برمی گیرد.

وی با بیان اینکه صدا و سیما برآیند خاص مردم است و اراده مردم باید نبض جامعه در صدا و سیما باشد، گفت: سالانه میلیون ها نفر از جوانان درگیر مقوله سربازی بوده که مخاطب خوبی برای صدا و سیما هستند، لذا در صدد هستیم برای پیشبرد امر خوشایند سازی خدمت سربازی بیش از گذشته با صدا و سیما همکاری داشته باشیم.

این مقام انتظامی با بیان اینکه جوانان در دوران سربازی با حفظ امنیت کیان جامعه موجب می شوند سازمان ها از جمله صدا و سیما بتوانند در آرامش و آسایش فعالیت نمایند، اضافه کرد:شبکه های مختلف سیما با توجه به حوزه های فعالیتی خود از جمله شبکه های علمی، ورزشی، فرهنگی و... میبایست به مقوله سربازی بپردازند و نیرو های مسلح نیز از نظر تامین محتوا با این سازمان همکاری می نمایند.

وی بیان داشت:در هفته نیروی انتظامی سال جاری صدا و سیما همکاری خوب و پررنگی با پلیس داشته و توانسته ایم ازاین طریق برنامه ها و دغدغه های خود را برای مردم تشریح کنیم.

سردار سلیمانی اظهارکرد: بر اساس تفاهم نامه انجام شده با صدا و سیما، هریک از پلیس های تخصصی با موضوع معاونت اجتماعی ناجا، در بخش های مختلف مانند مواد مخدر، آگاهی و ... از ظرفیت های صداوسیما برای پیشبرد اهداف خود بهره مند می شوند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی گفت: بیست درصد ارتباط کل حاکمیت در ارتباط با پلیس است و این ارتباط دو طرفه است و در طول روز بعید است که یک شهروند ایرانی با پلیس ارتباطی نداشته باشد که با تعامل و هم فکری دو طرفه، جامعه امنی شکل می گیرد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 آذر 1398 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 577

به "تعامل ناجا با صداوسیما برای پیشبرد خوشایندسازی خدمت سربازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تعامل ناجا با صداوسیما برای پیشبرد خوشایندسازی خدمت سربازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید