دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان بازمانده از تحصیل دانشگاه آزاد ابلاغ شد

به گزارش لیتن، رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی، دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان و دانشجویان بازمانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی این دانشگاه را ابلاغ کرد.

دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان بازمانده از تحصیل دانشگاه آزاد ابلاغ شد

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، معصومه طباطبایی رئیس مرکز سنجش، پذیرش و فارغ التحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان و دانشجویان بازمانده از تحصیل رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی را به رؤسای دانشگاه آزاد اسلامی استان ها ابلاغ کرد.

بر اساس این دستورالعمل، ادامه تحصیل پذیرفته شدگان و دانشجویان رشته های غیرپزشکی دانشگاه آزاد اسلامی که به دلایل مختلف از ادامه تحصیل باز مانده اند از جمله ترک تحصیل نموده، عدم مراجعه داشته و یا در صورت قبولی ثبت نام ننموده اند و یا انصراف داده اند، در صورت مراجعه از تاریخ اول مهر ماه 1400 تا 31 شهریور 1401 با ثبت مرخصی بدون احتساب در سنوات در نیم سال یا نیم سال های عدم مراجعه، بلامانع است.

این دستورالعمل شامل دانشجویان تحصیلات تکمیلی که فقط سرانجام نامه و رساله آن ها به جای مانده، نمی گردد. برای این دانشجویان برابر ضوابط و مقررات آموزشی و با رعایت قوانین نظام وظیفه (در مورد آقایان) تصمیم گیری می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 15 آبان 1400 بروزرسانی: 15 آبان 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1908

به "دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان بازمانده از تحصیل دانشگاه آزاد ابلاغ شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستورالعمل بازگشت به تحصیل پذیرفته شدگان بازمانده از تحصیل دانشگاه آزاد ابلاغ شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید