رحیمی زاده: داور قانونی سوت بزند، بکماز: درباره داوری نظری ندارم

به گزارش لیتن، به گزارش خبرنگاران، سومین مسابقه از دومین روز از دور رفت رقابت های لیگ برتر هندبال باشگاه های کشور در بخش مردان بین دو تیم فولاد مبارکه سپاهان اصفهان و زغال زنگ طبس برگزار گشت. این بازی با نتیجه 21 بر 20 به سود تیم زغال سنگ و با حواشی و اعتراضات دو تیم به عملکرد داوران به اتمام رسید.

رحیمی زاده: داور قانونی سوت بزند، بکماز: درباره داوری نظری ندارم

مجید رحیمی زاده مربی تیم هندبال سپاهان در سرانجام این مسابقه نزدیک گفت: بازی خیلی حساسی بود و در نهایت تیم مقابل که تیم خوبی بود توانست به پیروزی برسد. تیم مقابل چند ماه است که تمرینات خود را آغاز کرده بود و شرایط خوبی هم داشت. باید این پیروزی را به تیم طبس تبریک بگویم.

وی ادامه داد: به نظر من علت اینکه ما بازی امروز را با اختلاف یک گل واگذار کردیم اشتباهات داوری بود. با احترام خاصی که برای داوران قائل هستم از آنها می خواهم که اگر قانونی سوت می زنند قانونی سوت بزنند و شرایط برای هر دو تیم یکسان باشد که هیچ وقت این شبهه برای ما مربی یا باشگاه پیش نیاید که نهایت به نفع بوده باشد. اشتباهات داوری بخشی از بازی است و ما هم قبول داریم. اما در برخی از لحظات احساس کردم که داور دچار اشتباه شده است.

مربی تیم هندبال سپاهان در پاسخ به این سوال که آیا تیم سپاهان همچون سالهای قبل، امسال هم جز مدعیان خواهد بود یا خیر؟، گفت: با یک بازی هیچ وقت ادامه کار را نمی توان پیش بینی کرد. ما قطعاً امسال هم مدعی هستیم و در روزهای بعدی باید حریفان مان را آنالیز کنیم تا به شناخت کافی از آنها برسیم.

وی اضافه کرد: ما شناخت زیادی از تیم حریف نداشتیم، ما چند بازی محبت آمیز در اصفهان برگزار کرده بودیم که فکر می کنم آنها فیلم بازی ما را دیده بودند و شناخت خوبی از ما داشتند. هنوز چیزی تمام نشده است و امیدوارم تیم مان خیلی زود به شرایط ایده آل بازگردد. ادامه بازی ها هست و قطعاً بچه ها خود را جمع خواهند کرد.

علیرضا بکماز سرمربی تیم هندبال زغال سنگ طبس هم درباره این بازی حساس و پر حاشیه گفت: این مزد 4 ماه تمرینات پرفشار و زحمت ما بود و این برد را به خانواده بزرگ بازیکنان، همشهریان طبسی و حامیان تیم مان تقدیم می کنم.

وی ادامه داد: با برنامه پیش آمدیم و خوشحالم که توانستیم تیم بزرگ سپاهان را شکست دهیم. از نتیجه ای که کسب شده احساس افتخار می کنم و باید تاکید کنم که این نتیجه یک اتفاق نبود.

سرمربی تیم هندبال زغال سنگ طبس در مورد عملکرد تیم داوری در این بازی، گفت: در لحظاتی از بازی از عملکرد تیم داوری رضایت نداشتم، اما اشتباهات داوری هم بخشی از یک مسابقه است. دوست ندارم در مورد داوری صحبت کنم و نظری در این خصوص ندارم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 22 آبان 1399 بروزرسانی: 22 آبان 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1305

به "رحیمی زاده: داور قانونی سوت بزند، بکماز: درباره داوری نظری ندارم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رحیمی زاده: داور قانونی سوت بزند، بکماز: درباره داوری نظری ندارم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید