رد پیشنهاد ایران به وسیله چین برای ساخت 4 میلیون مسکن در برابر نفت؟ ، واکنش وزارت راه و شهرسازی

به گزارش لیتن، وزارت راه و شهرسازی نسبت به انتشار خبری مبنی بر اینکه دولت پیشنهاد داده تا چین چهار میلیون مسکن در ایران در برابر نفت بسازد و این کشور این پیشنهاد را رد نموده است واکنش نشان داد.

رد پیشنهاد ایران به وسیله چین برای ساخت 4 میلیون مسکن در برابر نفت؟ ، واکنش وزارت راه و شهرسازی

به گزارش خبرنگاران، وزارت راه و شهرسازی با صدور اطلاعیه ای بیان کرد: در سفر اخیر رئیس جمهور و هیأت همراه به پکن مذاکرات سازنده ای به وسیله وزیر راه و شهرسازی با طرف های چینی اجرا شده که در آینده نزدیک ثمره این مذاکرات وتوافقات برای مردم عزیز قابل لمس خواهد بود.

در این اطلاعیه به نقل از وحید قربانی سرپرست مرکز ارتباطات و اطلاع رسانی وزارت راه و شهرسازی طرح این موضوع از سوی یکی از روزنامه ها مبنی بر اینکه طرف ایرانی پیشنهاد ساخت چهار میلیون واحد مسکونی به چینی ها داده و آنها هم نپذیرفته اند کذب عنوان شد.

وی در ادامه گفت: انتظار است همکاران فعال در حوزه رسانه اطلاعات درباره طرح نهضت ملی مسکن و سایر امور مربوط به حوزه وزارت راه وشهرسازی را از درگاه رسمی این وزارت خانه دریافت و منعکس کنند و با بیان مطالب نادرست فضای رسانه ای کشور را تحت تاثیر نگذارند.

در اطلاعیه وزارت راه و شهرسازی آمده است: اخیراً یکی از روزنامه های کشور در مصاحبه با عبدالرضا فرجی راد دیپلمات سابق، اطلاعات غلط و ناقص در خصوص پروژه های مشارکتی وزارت راه و شهرسازی و طرف چینی بیان نموده است.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 30 بهمن 1401 بروزرسانی: 30 بهمن 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2267

به "رد پیشنهاد ایران به وسیله چین برای ساخت 4 میلیون مسکن در برابر نفت؟ ، واکنش وزارت راه و شهرسازی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رد پیشنهاد ایران به وسیله چین برای ساخت 4 میلیون مسکن در برابر نفت؟ ، واکنش وزارت راه و شهرسازی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید