روستای کونگ فوکارها کجاست؟

به گزارش لیتن، این مردم یا به خاطر شرایط طبیعی که در آن قرار گرفته اند یا به علت علایق شخصی خودشان، سبک زندگی خاصی دارند که آن ها را مشهور نموده است.

روستای کونگ فوکارها کجاست؟

مردم این روستا با ساکنان تمامی روستاهای جهان تفاوت دارند. این تفاوت آن قدر زیاد است که باعث شده نام آن ها در لیست عجیب ترین روستاهای جهان بیاید. گانزی دانگ نام روستای کوچکی است که در عمق کوهستان تیانژو در مرکز چین قرار گرفته است. ساکنان این روستا در کونگ فو مهارت دارند و مهم تر اینکه هر کدام از آن ها، یک هنر رزمی چین باستان را جداگانه یاد گرفته است، روستاییان درباره سبک زندگی شان نظریه عجیبی دارند. آن ها می گویند برای اینکه احشام شان را از شر حیوانات درنده در امان نگه دارند، مجبور به یادگیری این فنون شده اند. با مجله گردشگری دلتا همراه باشید تا روستای کونگ فوکارها را بشناسید.

روستای کونگ فوکارها

گانزی دانگ نام روستای کوچکی است که در عمق کوهستان تیانژو در مرکز چین قرار گرفته است. ساکنان این روستا همگی ورزشکار هستند و در ورزش رزمی تخصص دارند. ساکنان روستای دانگ یکی از 56 قوم بومی هستند که در چین زندگی می نمایند. در این میان نکته ای که باعث معروفیت بسیار زیاد آن ها شده است این است که تمامی آن ها در کونگ فو مهارت دارند و مهم تر این که هر کدام از آن ها یک هنر رزمی چین باستان را جداگانه یاد گرفته است، آن ها در نبردهای رزمی از سلاح های مختلفی چون چوب و نیزه و حتی مشت های گره نموده یاری می گیرند.

سبک های مختلف ورزشی در روستای کونگ فوکارها

معمولا حرکات رزمی آن ها از حرکات حیواناتی مانند مار، ببر و پلنگ و همین طور اژدهای افسانه ای الهام گرفته شده است و از آنجا که هر خانواده مدل خاصی از کونگ فو را تمرین می نماید، در نتیجه الگوهای مختلفی از کونگ فو در این منطقه شکل گرفته است.

نظرات دیگر درباره ساکنان روستای کونگ فوکارها

در نظریه دیگری دلیل یادگیری کونگ فو به وسیله تمامی مردم روستا این طور بیان شده است که چون ساکنان روستا مورد حمله اقوام دیگر قرار می گرفته اند، بنابراین برای دفاع از خود، به ورزش کونگ فو روی آورده اند.

پیشنهاد مطالعه: برای تماشا مطالب بیشتر از گردشگری تماشای های مجذوب کننده اطراف تهران در بهار را بخوانید.منبع: پیام دلتا
انتشار: 15 اسفند 1401 بروزرسانی: 15 اسفند 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2273

به "روستای کونگ فوکارها کجاست؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روستای کونگ فوکارها کجاست؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید