نظامیان آمریکایی توان سیر کردن شکم خانواده هایشان را ندارند

به گزارش لیتن، 160 هزار تن از کارکنان ارتش آمریکا، یکی از ثروتمندترین سازمان های جهان، سال هاست که برای سیر کردن خانواده های خود، دچار مشکل هستند، مسئله ای که با همه گیری کرونا، تشدید شده است.

نظامیان آمریکایی توان سیر کردن شکم خانواده هایشان را ندارند

به گزارش خبرنگاران، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، موسسه تغذیه آمریکا که هماهنگ کننده فعالیت های بیش از 200 بانک غذا در این کشور است، در آماری که منتشر کرده است، بر این موضوع تاکید داشته است که عدم امنیت غذایی بلند مدت، به تک تک جنبه های زندگی آمریکایی، از جمله به زندگی کارکنان ارتش این کشور، پیشرفته است.

بانک غذا یا بانک غذایی، سازمانی خیریه و غیردولتی است که به کسانی که در تهیه مایحتاج خوراکی خود مشکل دارند، غذا اهدا می کند.

گرچه به دلیل نبود تحقیقات کافی در این زمینه، در مورد وسعت حوزه اثرگذاری این مسئله اختلاف نظرهایی وجود دارد، اما کنشگران این حوزه می گویند که این مشکل سال هاست وجود دارد و به طور ویژه، نیروهای قراردادی رده پایین ارتش آمریکا را که صاحب فرزند هستند، تحت تاثیر قرار داده است.

وینس هال، رئیس موسسه تغذیه آمریکا گفت: این حقیقتی تکان دهنده است که بر بسیاری از بانک های غذا در سراسر آمریکا پوشیده نیست؛ این مسئله موجب شرمساری عمیقی است.

طبق تخمین های این سازمان، در سال گذشته میلادی، بیش از 29 درصد از نیروهای قراردادی با پایین ترین رده ها در ارتش آمریکا، از ناامنی غذایی رنج برده اند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 28 آذر 1400 بروزرسانی: 28 آذر 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1951

به "نظامیان آمریکایی توان سیر کردن شکم خانواده هایشان را ندارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نظامیان آمریکایی توان سیر کردن شکم خانواده هایشان را ندارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید