ویدئو ، آخرین شرایط امین تارخ در بیمارستان از زبان پسرش

به گزارش لیتن، فرزند امین تارخ از بهبودی نسبی این هنرمند پیشکسوت خبرداد و برای بهبودی کامل وی ابراز امیدواری کرد.

ویدئو ، آخرین شرایط امین تارخ در بیمارستان از زبان پسرش

به گزارش خبرنگاران، روز 28 شهریورماه با خبر نگران نماینده ای برای اهالی سینما تئاتر و تلویزیون همراه بود، مسعود کرامتی بازیگر، تهیه نماینده و کارگردان که با امین تارخ بازیگر پیشکسوت نسبت فامیلی دارد خبر بستری شدن این هنرمند پیشکسوت عرصه هنرهای نمایشی را عنوان کرد.

در ابتدا ایست ناگهانی قلبی به عنوان دلیل این اتفاق مطرح و سابقه قبلی عمل جراحی قلب این بازیگر عنوان شد.

بعد از اعلام این خبر همسر امین تارخ نیز ادامه بستری بودن وی در آی سی یو اطلاع داد. وی در رابطه با دلیل این اتفاق گفت: واقعیت امر همسرم سابقه بیماری قلبی داشته و این اولین باری نیست که مشکل قلبی برای وی دردسرساز شده است.

  • امین تارخ سکته قلبی کرد | آخرین شرایط بازیگر مطرح در بیمارستان

بعلاوه پسر امین تارخ در مصاحبه ای با یکی از رسانه های تصویری در رابطه با سلامت پدرش گفت: دیروز با کوشش بی وقفه و متعهدانه کارد درمان بیمارستان شاهد یک بهبود سریع بودیم و امیدواریم تا این بهبودی افزایش پیدا کند.

وی ادامه داد: شرایط به طورکلی خوب است و منتظریم تا کارد درمانی یک جمع بندی از کل شرایط به ما اعلام نمایند؛ نکته ای که تعیین است این است که بهبودی حاصل شده است.

فرزند این هنرمند پیشکسوت در رابطه با دلیل این حمله قلبی شرح داد: اتفاق خاصی نیفتاد و فقط یک حمله قلبی ناگهانی بود و اتفاقاً سرحال در دفتر کارش بود که ناگهان این رخ داد.

وی در سرانجام ضمن تشکر از لطف و محبت مردم گفت: پیغام های محبت آمیز بسیاری دریافت کردیم و امیدواریم به زودی باخبری خوب پاسخ این محبت ها را بدهیم.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 2 مهر 1401 بروزرسانی: 2 مهر 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2198

به "ویدئو ، آخرین شرایط امین تارخ در بیمارستان از زبان پسرش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویدئو ، آخرین شرایط امین تارخ در بیمارستان از زبان پسرش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید