کفش مناسب شلوار جین مردانه چه کفشی است؟

به گزارش لیتن، اگر یکی از سؤالات همیشگی شما این است که کفش مناسب شلوار جین مردانه چه کفشی است، بهتر است حتما این مقاله را بخوانید. در ادامه لیستی از کفش هایی که می توانید با شلوار جین خود بپوشید ارائه می گردد. مهم تر از آن این است که کفش هایی که نباید با شلوار جین پوشیده شوند را هم به شما معرفی می کنیم. در ادامه با خبرنگاران همراه باشید.

کفش مناسب شلوار جین مردانه چه کفشی است؟

انتخاب کفش مناسب شلوار جین مردانه

انتخاب کفش مناسب برای پوشیدن با شلوار جین می تواند کار دشواری باشد. رنگ ها، مدل ها و برش های متفاوتی از این شلوار وجود دارد و علاوه بر آن سبک های متفاوت کفش هم در کمد لباس هر فردی یافت می گردد. به همین دلیل اینکه لباس و کفشتان با هم هماهنگ است یا نه ممکن است گیج نماینده به نظر برسد. اما نگران نباشید. ما اطلاعات کاملی در مورد اینکه چه شلواری به چه کفشی می آید در اختیارتان قرار می دهیم.

آقایانِ تنبل! خبر خوب برای شما اینکه شلوار جین یکی از منعطف ترین لباس هاست و گزینه ای فوق العاده برای افرادی که از خرید کردن متنفر هستند و یا کسانی که چندان به هماهنگی لباس هایشان اهمیت نمی دهند. این موضوع به این معنی است که یک شلوار جین زیبا می تواند در مناسبت های مختلف و با کفش های مختلف پوشیده گردد. در ادامه تمام مواردی که ضروری است درباره نوع کفشی که با شلوار جین می توانید بپوشید ارائه می گردد.

استایل مناسب شلوار جین مردانه با کفش رسمی

در نگاه اول، اغلب مردان شلوار جین را با کفش های کتانی و یا کفش های غیررسمی دیگر می پوشند. هرچند الزاماً همیشه نباید با این سبک کفش ها پوشیده شوند. برای داشتن استایلی مدرن و هوشمندانه می توانید کفش های رسمی را با شلوار جین بپوشید؛ فقط باید به چند نکته دقت کنید. کافی است این سه نکته مهم را در نظر داشته باشید تا بتوانید هماهنگی مناسبی بین شلوار و کفشتان ایجاد کنید.

  1. شلوار جینی را انتخاب کنید که سبک رسمی تری دارد. شلوار جین های سنگشور و پر از پارگی در تضاد با کفش رسمی شما خواهند بود. حتماً پایین شلوار جینتان را بالا بزنید یا شلوار جین جذب بپوشید، به طوری که شلوار شما روی کفشتان قرار نگیرد چرا که در این صورت فقط نوک کفشتان معین خواهد بود و این اصلاً جذاب نیست.
  2. از طرف دیگر، می توانید یک مدل کفشی انتخاب کنید که چندان هم رسمی نباشد. به این روش می توانید بین رسمی بودن کفش و غیر رسمی بودن شلوار جین تعادل ایجاد کنید، و در نتیجه استایلی کاملاً هماهنگ داشته باشید.
  3. بقیه پوششتان را به همین روش متعادل کنید. می توانید کاپشن، کت و یا پیراهن بدون کراوات و با دکمه های باز را با یک جفت کفش رسمی بپوشید تا احساس راحتی بیشتری در استایلتان به وجود بیاید.

بنابراین، یک شلوار جین به همراه کفش رسمی و مردانه ای که خیلی رسمی نباشد در کنار یک کت اسپرت شیک می تواند ظاهری فوق العاده برایتان به ارمغان بیاورد. باز هم تاکید می کنیم که کت اسپرت را با کت تک اشتباه نگیرید. این دو گزینه هایی جداگانه هستند. اگر دوست دارید تفاوت دو مدل کت اسپرت و کت تک را بدانید مطلب راهنمای خرید کت اسپرت مردانه و تفاوت آن با کت تک را بخوانید.

راهنمای خرید کت اسپرت مردانه و تفاوت آن با کت تک

کفش رسمی عسلی رنگ شما با دیگر تنالیته های رنگی مشابه خودش ترکیبی عالی می گردد. بنابراین، کت کرمی، شتری و بژ و شلوار جین را انتخاب کنید.

کفش رسمی مشکی راحت ترین گزینه انتخابی مردان در سراسر جهان است. این کفش هماهنگی خوبی با هر رنگ از شلوار جین دارد. شلوار جین شما می تواند مشکی، آبی روشن، آبی تیره، خاکستری و حتی سفید باشد.

کفش رسمی قهوه ای را هرگر با شلوار مشکی نپوشید، این ترکیب رنگ تنها در صورتی مورد قبول است که بخواهید استایلی راحت و غیررسمی داشته باشید. بهترین گزینه کالج های قهوه ای هستند، خصوصاً هنگامی که با جوراب های پشمی خاکستری سِت گردیده و در زمستان پوشیده شوند. این استایل ترکیبی فوق العاده از استایل کلاسیک، مدرن و به روز است.

ترکیب رنگ درست شلوار جین و کفش

از آنجاییکه تمرکز اصلی این راهنما اطلاع رسانی درباره کفش هایی است که می توانید با شلوار جین آبی بپوشید (علت آن هم این است که شلوار جین آبی پرطرفدارترین نوع شلوار جین است) ، در ادامه ترکیب های مختلف کفش و شلوار جین به رنگ های مختلف آبی ارائه می گردد.

جین های آبی معروف ترین رنگ برای شلوارهای جین هستند که انعطاف پذیری کاملی با لباس های مختلف دارند. هیچ رنگی با شلوار جین آبی به نظر بد نخواهد بود، هرچند بهتر است این را در نظر داشته باشید که بهتر است از تنالیته های رنگی مشابه بهره ببرید تا از تضادهای رنگی شدید در استایلتان خودداری نموده باشید. شلوارهای جین آبی کمرنگ برای فصول بهار و تابستان بهترین انتخاب هستند. شلوار جین آبی روشن را با رنگ سفید بپوشید تا حس تازگی را به استایل خود بیافزایید.

شلوارهای جین آبی روشن برای تابستان و خصوصاً تعطیلات مناسب هستند. زیرا شلوارهای آبی روشن کمتر از شلوارهای آبی تیره گرما را جذب می نمایند و به همین دلیل برای گرمای کلافه نماینده تابستان مناسب تر هستند. یک ایده عالی برای تعطیلات، شلوارهای جین آبی روشن با یک پیراهن رنگی و یک جفت صندل یا یک کفش کتانی سفید است. شلوارهای جین آبی تیره هم با یک تیشرت و یا بلوز سفید و ساده ترکیبی مناسب خواهد بود.

متخصصان جهانی مد و لباس قوانینی کلی را برای پوشش ارائه می نمایند که بخشی از این قوانین در میان مردم مرسوم گردیده و ناخودآگاه رعایت می شوند. از جمله این قوانین عدم پوشیدن رنگ قهوه ای با مشکی به خاطر تیرگی زیاد و یا خودداری از پوشیدن رنگ آبی با سبز است. این رنگ ها ترکیباتی هستند که هرگز نباید با هم پوشیده شوند. بنابراین، اگر نمی دانید کدام رنگ ها را با هم بپوشید تا از این قونین پیروی نموده باشید، ما در این راهنما تمام ترکیبات رنگی مربوطه که باید بدانید را متذکر خواهیم شد. اما اگر دوست دارید دیدی علمی تر و کلی تر در مورد شناخت رنگ ها و نحوه ترکیب اصولی آن ها در پوشش مردانه بدانید در مطلب راهنمای ست کردن رنگ توضیحات کاملی در این مورد برای شما فراهم نموده ایم.

راهنمای ست کردن رنگ در مد آقایان

برخلاف آنچه در بالا گفته شد، رنگ مشکی و قهوه ای می توانند با هم پوشیده شوند، اما نه در استایل رسمی. اگر برای یک ملاقات غیر رسمی یا یک مناسبت معمولی بیرون می روید، در کمال راحتی می توانید این دو رنگ را با هم بپوشید و نگران نباشید. این قانون بیشتر برای لباس های رسمی صدق می نماید.

شلوارهای جین آبی به همراه یک جفت کفش آکسفورد یا کالج رنگی برای فصل تابستان فوق العاده به نظر می رسد. با این استایل می توانید مطمئن باشید که ظاهرتان کاملاً تابستانی و راحت خواهد بود. شلوار جین سفید را با یک جفت کفش آکسفورد بپوشید تا ترکیب خوبی در کنار پوست برنزه شما بعد از یک تعطیلات عالی باشد. اگر پوشیدن شلوار جین سفید را دوست دارید اما نمی دانید اصول استفاده از این رنگ از شلوار جین چه هستند مطلب راهنمای خرید شلوار جین مردانه سفید را از دست ندهید.

راهنمای خرید شلوار جین مردانه سفید (بخش اول)

رنگ کفش مناسب شلوار جین آبی

همانطور که قبلاً هم اشاره کردیم، شلوارهای جین آبی کاملاً انعطاف پذیر هستند. باید بدانید که شلوار جین آبی یکی از قدیمی ترین شلوارهای انتخابی است و همچنین رنگ آبی برای شلوار جین یکی از محبوب ترین رنگ ها است. شلوارهای جین آبی را ژاکوب دبلیو.دیویس در سال 1871 با همکاری کمپانی (with Levi Strauss & Co) به وجود آورد. این شرکت جایی است که جین لیوایز (Levis) را به جهان معرفی نموده است. لیوایز برند نمادین شلوار جین است. در ادامه کفش هایی که در هماهنگی کامل با شلوار جین آبی هستند را معرفی می کنیم.

با شلوار جین آبی هر کفشی را می توانید بپوشید و هماهنگی کلی استایل شما به دیگر لباس هایی که پوشیده اید بستگی دارد. بعضی می گویند که رنگ مشکی با رنگ پریدگی بعضی از شلوارهای جین آبی یا سفید اصلاً هماهنگ نیست. البته اگر بتوانید بعضی از لباس هایتان را مشکی انتخاب کنید این عدم تطابق ار بین خواهد رفت؛ مثلا یک کفش رسمی مردانه مشکی بپوشید. استفاده از کفش رسمی قهوه ای برای اینکه استایلتان را کمی مدرن تر جلوه بدهید انتخاب هوشمندانه ای خواهد بود.

به طور کلی، کفش های سفید و رنگ های روشن به سرعت کثیف می شوند. به همین دلیل هم اگر از جمله افرادی هستید که نمی توانید به خوبی کفش هایتان را تمیز نگه دارید از خرید آن ها خودداری کنید؛ اما اگر با این وجود علاقه به خرید این رنگ کفش دارید، بهتر است قبل از خرید کفش برای خرید محصولات مراقبت از کفش اقدام کنید.

وقتی شلوار جین آبی می پوشید حتماً استایلی روزمره و زیبا برای خمود خلق کنید. استایلی که راحت، شاد و پرانرژی باشد. شلوار جین آبی با کفش کالج ظاهری زیبا برای تابستان به وجود می آورد، خصوصاً اگر کمی پایین شلوارتان را تا بزنید. با این کار استنایلتان را راحتتر و به روزتر نشان می دهید.

با شلوارهای جین ساده یا خام چه کفشی بپوشیم؟

شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که شلوار جین ساده یا خام به چه شلوارهای گفته می گردد؟ شلوارهای جین ساده یا خام، شلوارهایی هستند که تحت هیچ فرآیند سنگ شور یا ساییدگی قرار نگرفته اند. به اینگونه شلوارهای جین شسته نگردیده یا خشکشویی نگردیده نیز گفته می گردد.

از آنجاییکه این شلوارها مستقیم از دستگاه بافندگی بدون هیچ فرآیند دیگری به قسمت برش می روند، رنگ آبی تیره ای دارند. برای هرچه بهتر نشان دادن رنگ آبی این شلوارها بهتر است کفش با رنگ های متضاد مانند سفید یا طیف رنگی مکمل مانند صورتی یا نارنجی بپوشید. پوشیدن کفشی در گستره طیف آبی نیز به بیشتر جلوه دادن رنگ آبی شلوار جین یاری می نماید.

پوشیدن کفش های براق هم می تواند زیبایی منحصر به فردی ایجاد کند، مخصوصاً برای افرادی که می خواهند در میان هر جمعی بدرخشند.

شلوارهای جین جذب این روزها برای خانم ها و آقایان یک مد روز تلقی می گردد. از این شلوارهای می توانید برای استایل روزانه یا رسمی خود بهره ببرید. کفش های کتانی بهترین همراه برای این سبک از شلوارها به نظر می رسند.

با شلوارهای جین رنگ روشن چه نوع کفشی بپوشیم؟

اگر برای پوشیدن کفش با شلوار جین رنگ روشنتان گیج گردیده اید، ما پیشنهاد می کنیم در فصول بهار و تابستان از کفش هایی به رنگ سفید، کرمی، عسلی و آبی بهره ببرید. این تنالیته های رنگ را می توانید در صندل ها، کالج ها و حتی در کفش های مردانه رسمی بیابید. کتانی های پارچه ای نیز گزینه مناسبی برای پوشیدن با شلوارهای جین رنگ روشن هستند و به دلیل سبکی و خنکی برای فصل های گرم سال مناسب تر هستند.

به طور کلی:

  • اگر کفش های رسمی می پوشید بهتر از از شلوارهای جین جذب بهره ببرید، در غیر این صورت استایلتان کاملا نامناسب خواهد شد.
  • شلوار جین و کفش کتانی در کنار هم فوق العاده هستند؛ برای جلوه بخشیدن به این استایل کتانی سفید بپوشید.
  • اگر نیم بوت می پوشید سعی کنید شلوارتان را تا بالای آن تا بزنید تا بتوانید شلوار جین و نیم بوتتان را همزمان به نمایش بگذارید.
  • کالج ها، استایلی شیک در کنار شلوار جین برایتان به ارمغان می آورند. این سبک از کفش برای مراسم رسمی و اداری نیز مناسب هستند.

بر اساس آنچه در این راهنما دیدید و خواندید، کفش های انتخابی شما برای پوشیدن با شلوار جین از تنوع وسیعی برخوردار است. مهم است بدانید که کفش ها مکمل های اصلی شلوار جین هستند. پس این بار که خواستید کفشی را برای همراهی شلوار جینتان انتخاب کنید از این راهنمای کوچک به عنوان منبعی مطمئن بهره ببرید. از همراهی شما متشکریم.

منبع: theidleman

منبع: وبلاگ بامیلو
انتشار: 24 آذر 1397 بروزرسانی: 28 فروردین 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 74

به "کفش مناسب شلوار جین مردانه چه کفشی است؟" امتیاز دهید

1 کاربر به "کفش مناسب شلوار جین مردانه چه کفشی است؟" امتیاز داده است | امتیاز: 5 از 5
امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کفش مناسب شلوار جین مردانه چه کفشی است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید