گل محمدی: قرارداد 100 میلیونی در لیگ بوکس حرفی احساسی است

به گزارش لیتن، سرپرست سابق تیم ملی بوکس ایران گفت: حسین ثوری احساسی حرف می زند و قرارداد 100 میلیون تومانی برای لیگ بوکس زیاد است.

گل محمدی: قرارداد 100 میلیونی در لیگ بوکس حرفی احساسی است

عیسی گل محمدی در گفت وگو با لیتن، درباره مطرح شدن بحث قراردادهای 100 میلیون تومانی برای لیگ بوکس، شرح داد: به نظر من ثوری تجربه کمی داشته و احساسی عمل می نماید که چنین نظرات عجیبی را در جلسات مطرح می نماید. او گفت که قرارداد بوکسورهای ملی پوش باید بالای 100 میلیون تومان باشد و این در حالی است که فدراسیون بوکس خودش نمی تواند حقوق کارمندان را به خوبی تامین کند. در حال حاضر همه بودجه فدراسیون را دولت می دهد و هیچ درآمدی هم به وسیله اسپانسر وجود ندارد.

او ادامه داد: هم اکنون در رشته هایی مثل کشتی، تکواندو و کاراته که قهرمانان ما در آن ها مدال های طلای جهانی دارند، حقوق ورزشکارانش در لیگ زیر 100 میلیون تومان است، ثوری چگونه چنین مبلغی را به بوکسورهای ما پیشنهاد می دهد؟ اگر واقع بین باشیم بالاترین مدال بوکسورهای قهرمان ما برنز آسیا است که آن را هم تنها یک یا دو بوکسور تیم ملی دارند! همانطور که گفتم به نظرم ثوری احساسی حرف می زند که این درست نیست. قرارداد بوکسورها اگر یک میلیارد تومان هم باشد کم بوده و حقشان است که مبالغ بالایی دریافت نمایند، اما با توجه به شرایط مالی موجود در کشور باید منطقی صحبت کنیم.

گل محمدی همچنین در خصوص آخرین شرایط اعلام شده برای لیگ بوکس از سوی فدراسیون به تیم های شرکت نماینده در این مسابقات، شرح داد: پس از جلسه دومی که تیر ماه برگزار گردید، 10 تیم هستند که تقاضای حضور در لیگ را دارند، اما واقعیت این است که کیفی سازی لیگ بسیار مهم است و تیم هایی که می خواهند وارد مسابقات شوند، فدراسیون باید ضمانت های سنگینی را از آن ها بگیرد تا در کوران مسابقات با مشکل منحل شدن تیم ها یا پرداخت نشدن حقوق بوکسورها رو به رو نشویم.

او اضافه نمود: در آن جلسه ای که برگزار گردید بعضی از مسئولان هیات های استانی که برای اعلام حضور آمده بودند، حتی اسم تیم خودشان را هم نمی دانستند که نشان دهنده شرایط آن استان یا تیم است. فدراسیون بهتر است از ورود چنین تیم هایی جلوگیری کند، کما اینکه چنین تیم هایی تنها در حد و اندازه حرف زدن هستند.

مربی سابق تیم ملی نوجوانان بوکس، با بیان اینکه در کنار اشتباهات باید اقدامات درست ثوری را هم دید، توضیح داد: نباید همواره بدها را بگوییم و رئیس فدراسیون بوکس واقعا در بعضی مسائل و انتخاب روسای کمیته ها درست عمل نموده است. به عنوان مثال کمیته داوران بوکس الان دست بابک بردبار است که یک تصمیم درست به شمار می رود، اما بخاطر همان تجربه کمی که گفتم در خصوص بعضی کمیته ها تصمیمات اشتباهی گرفته شده اند که یکی از آن ها کمیته آموزش مربیان است. امیدوارم این مسائل نیز رفع گردد.

او در سرانجام با حمایت از فعالیت های دبیر فدراسیون بوکس، اضافه نمود: او نیروی جوانی است که از زمان انتخابش به عنوان دبیر نیز در خدمت بوکس بوده است. امیدوارم بعضی کمیته های فدراسیون هم که در حال حاضر شرایط خوبی ندارند هر چه سریع تر ساماندهی شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 18 شهریور 1399 بروزرسانی: 5 مهر 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1168

به "گل محمدی: قرارداد 100 میلیونی در لیگ بوکس حرفی احساسی است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گل محمدی: قرارداد 100 میلیونی در لیگ بوکس حرفی احساسی است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید