20 علت برای سفر به هنگ کنگ

به گزارش لیتن، سفر به چین بدون تماشا هنگ کنگ مزه ندارد ! ساکنان بومی و کسانی که به این شهر سفر نموده اند، هنگ کنگ را یک شهر زیبا و جالب می دانند و درباره این موضوع همه موافق هستند.

20 علت برای سفر به هنگ کنگ

به گزارش خبرنگاران به نقل از مگلی؛ هنگ کنگ شهر بزرگی است. اگر بخواهید در این شهر زندگی کنید، باید آن قدر پولدار باشید که بتوانید یک آپارتمان مناسب خریداری کنید. علاوه بر این، باید با شلوغی و ازدحام جمعیت، ترافیک سنگین، آلودگی هوا و سیاست های بی ثبات این شهر هم کنار بیایید.

اما بدون شک این عوامل، بر روی فردی که بخواهد از این شهر بازدید کند، تأثیری ندارد. هنگ کنگ شرایط خوبی هم دارد؛ آب و هوای مناسب و پوشش گیاهی استوایی که تا به حال در جایی آن را ندیده اید.

این شهر به مروارید شرقی معروف است. در این مقاله به 20 ویژگی مجذوب نماینده شهر هنگ کنگ می پردازیم که نشان می دهد چرا هنگ کنگ محل مجذوب نمایندهی برای سفر است.

 1. آسمان خراش ها و ساختمان های غول پیکر:

تماشا آسمان خراش ها و ساختمان های غول پیکر، یکی از مجذوب نمایندهیت ها و زیبایی های این شهر محسوب می گردد. حتی زمانی که با تله کابین به بالای قله کوه می روید، این آسمان خراش ها زیبایی خود را نشان می دهند. یادتان نرود زمانی که بر روی کوه قدم گذاشتید، از این چشم انداز زیبا نهایت لذت خود را ببرید.

 1. بندر ویکتوریا

این بندر، نمادی از زیبایی و تقارن نور و موسیقی است. از 8 صبح هر روز، سمفونی نورها با اشعه ای خیره نماینده و صدایی هماهنگ با حرکت نور، زیبایی این شهر را دو چندان می نماید.

 1. گذرگاه ستاره:

این مکان یکی از گزینه های تماشای و مجذوب نماینده شهر هنگ کنگ است. هر توریستی معمولاً از این منطقه بازدید می نماید. این گذرگاه که از بین جزیره هنگ کنگ و رود کوولون عبور می نماید، محل عبور بومیان است.

 1. زیباترین مسیرهای پیاده روی:

اگر شما تمام عمر خود را در ساختمان های مرتفع و خیابان های شلوغ شهر به سر برده و از این همه هیاهو خسته شده اید، برترین مکان برای بدست آوردن آرامش، سفر به این قسمت از هنگ کنگ است.

به ماجراجویی و پیاده روی در تکیه گاه های اژدها و یا سخره های شیر بپردازید. بدون شک با این کار، در زیبایی کوه های متصل به دریا غرق خواهید شد و برترین حس ها را تجربه خواهید کرد.

 1. معابد چانگ کینگ در تسیم شاتسو:

در این معابد بالغ بر 4000 نفر زندگی می نمایند. در این مکان مهمان خانه های مقرون به صرفه قیمتی برای اقامت وجود دارد.

معماری این مهمان خانه ها شما را به یاد خانه ها و ساختمان های هند می اندازد. پیشنهاد می کنیم که شانس خود را برای رفتن به این مکان امتحان کنید و در سفر خود به هنگ کنگ حتما از این مکان تماشای بازدید نمایید.

 1. بازارهای هنگ کنگ:

چشم انداز هایی که در این شهر می بینید، بدون شک شما را متحیر خواهد نمود. این شهر دارای پاساژهای بزرگ و رنگارنگ، که برای خرید کردن مسافران بسیار مناسب بوده و به اسم بهشت خرید از آن نام برده می گردد.

بسیاری از مردم با چمدان هایی خالی به این شهر زیبا سفر نموده و سپس با چمدان هایی پر به شهر و کشور خود بر می گردند. این مکان را حتما به خاطر بسپارید.

 1. جدیدترین مدل ها در هنگ کنگ:

در این شهر می توانید از جدیدترین مدل های لباس و آرایش آگاه شوید. این شهر برای بسیاری از طراحان لباس و آرایشگران، مکان مناسبی است و باعث می گردد تا افراد علاقه مند به این موضوع، علت خوبی برای سفر به این شهر زیبا داشته باشند.

 1. محله مونگ کوک:

محله مونگ کوک یکی از برترین محله های هنگ کنگ می باشد. در این محله فروشگاه های شبانه بسیار زیادی وجود دارد. این فروشگاه ها برای مسافران بسیار مجذوب نماینده می باشند؛ زیرا در این محله می توانید هر چیزی که احتیاج دارید را پیدا کنید.

گل فروشی، پوشاک، انواع کفش و کیف و … از جمله محصولات موجود در محله مونگ کوک می باشد.

در این محله می توانید کلیه اجناس را با قیمت بسیار مقرون به صرفه تهیه کنید.

 1. ساختمان های زیبا در مونگ کوک:

شاید تا به حال شهر هنگ کنگ را در فیلم های قدیمی دیده باشید. اگر می خواهید این منظره ها زیبا را دوباره ببینید و از آن لذت ببرید؛ بهتر است حتما به این مکان رجوع نموده و در این منطقه زیبا به گشت و گذار بپردازید.

در آن جا ساختمان های متراکم و قدیمی را می بینید. این محله مکانی است که کارگران طبقه میانه در آن زندگی می نمایند.

 1. حمل ونقل عمومی:

سیستم حمل و نقل عمومی مناسب در هنگ کنگ، گشت و گذار در این شهر را برای مسافران بسیار راحت می نماید. شما می توانید به راحتی از منطقه ای به منطقه ای دیگر بروید. همه اتوبوس ها و ترامواها در این شهر دو طبقه نیستند، اما حتی با وسیله یک طبقه هم می توانید در این شهر به آسانی رفت و آمد کنید.

حتی اگر نتوانید از این وسایل حمل و نقل عمومی، بهره ببرید؛ هنوز گزینه دیگری دارید. متروی شهر هنگ کنگ منتظر شماست تا سفری آرام را در درون شهر برای شما فراهم کند.

ساکنان و مسافران شهر هنگ کنگ، از وسایل حمل و نقل عمومی، بیشتر از وسایل حمل و نقل شخصی خود، استفاده می نمایند. در این شهر، آلودگی های هوا به چشم نمی خورد.

 1. تاریخچه شهر:

هر چه بیشتر با تاریخ این شهر آشنا شوید، بیشتر شیفته این شهر زیبا خواهید شد. برای این که در مورد شهر هنگ کنگ بیشتر بدانید و با تاریخ، محله ها، فرهنگ انگلیسی، تاریخ اشغال شدن شهر از طریق ژاپنی ها و تضادهای فرهنگی آن آشنا شوید؛ پیشنهاد می کنیم تا سری به موزه تاریخی این شهر بزنید.

 1. تجربه لذت حضور در یک شهر آسیایی:

بیرون بروید و به سمت لان کای فونگ حرکت کنید. در این جا می توانید یکی از برترین منظره ها شبانه در زندگیتان را تجربه کنید. زیبایی های این شهر، شما را حیرت زده خواهد نمود. شما می توانید از حضور در یک شهر آسیایی زیبا لذت برده و سفری شیرین را تجربه کنید.

 1. قایق سواری در هنگ کنگ:

شما می توانید یکی از قایق های ساده را با هزینه ای کم اجاره کنید. اگر شما با یک گروه هستید یا به همراه یک تور گردشگری سفر می کنید، می توانید از طریق قایق، همه بندر را در یک نصف روز طی کنید و سپس مثل دزدان دریایی جشن بگیرید.

 1. ناحیه قرمز رنگ:

ناحیه قرمز رنگ، ناحیه ای از هنگ کنگ است که در آن جا همه با لباس های زیبا رفت و آمد می نمایند، برخلاف آن چیزی که در لان کوای فونگ اتفاق می افتد.

 1. پارک های سرگرمیی:

شهر هنگ کنگ مملو از پارک های سرگرمیی است. با حضور در این پارک های زیبای اقیانوسی و استفاده از قطارهای سرگرمیی موجود در آن، اجازه بدهید آدرنالین بدنتان بالا برود، کودک درونتان در این پارک های بزرگ آزاد شده و به سرگرمی و شادی بپردازد.

 1. بازدید از مجسمه های بازیگران:

در شهر هنگ کنگ خیابانی با نام خیابان ستاره ها وجود دارد. در این خیابان، مجسمه های بازیگران و هنرپیشگان معروف و مشهور جهان وجود دارد. از جمله می توان به مجسمه بروس لی و بسیاری از ستاره های سینمای هالیوود اشاره نمود.

 1. تله کابین برقی :

360 تله کابین برقی (نگونگ پینگ)، به شما چشم اندازی وسیع و قابل توجه از شهر زیبای هنگ کنگ می دهد. شما می توانید با سوار شدن در تله کابین ها، تجربه ای به یاد ماندنی در ذهنتان بسازید. پس از این که در این تله کابین ها از آسمان آویزان می شوید، نگران نباشید. این تله کابین های بسیار هیجان انگیز، از نظر امنیتی و ساختاری، بسیار مطمئن می باشند.

 1. تجربه یک آرامش طبیعی:

به بودا سلام بدهید و در مورد کوه های زیبای اطراف، تفکر و اندیشه کنید. این آرامش زیبا و خیره نماینده شما را وادار به سکوت می نماید. در این شهر می توانید فضای طبیعی بسیار زیادی را مشاهده نموده و در آرامش تمام از این زیبایی ها لذت ببرید.

 1. جزایری زیبا برای گشت و گذار:

جزایر چئونگ چانو و لاما، از جمله جزایر بسیار زیبا و حیرت انگیز هنگ کنگ می باشد. اگر بخواهید احساس آرامش، خوشبختی و سعادت را تجربه کنید، برترین گزینه برای این کار، یک هفته زندگی سنتی و آرام در این منطقه است.

 1. شهرهای مجاور هنگ کنگ:

اگر بخواهید با قطار سفر کنید، این سه شهر تماشای و زیبا، هرکدام 2 ساعت با هم فاصله دارند. سن جن، گوانجو وماکائو شهر های مجاور هنگ کنگ می باشند. می توانید این شهرها را برای گشت و گذار انتخاب کنید.

سن جن، گوانجو وماکائو، مکان مناسبی برای کسب تجربه، مقایسه خونگرمی و مهمان نوازی ساکنان آن ها می باشد.

12 کلیسای معروف فرانسه

جاهای تماشای توکیو و جاذبه های گردشگری ژاپن

15 علت برای تجربه یک مسافرت تنهایی

20 جاذبه گردشگری برتر آسیا

منبع: آلامتو
انتشار: 20 مرداد 1400 بروزرسانی: 20 مرداد 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1809

به "20 علت برای سفر به هنگ کنگ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "20 علت برای سفر به هنگ کنگ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید