غیبت آقای ستاره دو رقمی شد؛ او می خواهد کهکشانی باشد

به گزارش لیتن، تهران (پانا) - مهدی قایدی برای دهمین روز در تمرین استقلال حضور ندارد؛ روندی که نشان می دهد باشگاه استقلال همچنان با ستاره جوانش برای عقد قرارداد جدید به توافق نرسیده است.

غیبت آقای ستاره دو رقمی شد؛ او می خواهد کهکشانی باشد

مهدی قایدی امروز هم در تمرین استقلال حاضر نشده است تا تعداد روزهای غیبت او در تمرین این تیم به ده روز برسد، غیبتی که نه ناشی از مصدومیت است و نه برآمده از محرومیت؛ ستاره شماره ده استقلال که در نیم فصل اول مرد همه کاره تیمش بود، قهر کرده و به نشانه اعتراض راهی خانه شده و راهی را رفته است که در فوتبال آماتور به کرات دیده شده اما در فوتبال حرفه ای ردی از آن نیست.

غیبت این ستاره جوان به درخواست او برای افزایش رقم قرارداد برمی شود؛ او می خواهد قراردادش را گران تر از قرارداد فعلی کند و البته در این قرارداد بند جدایی وجود داشته باشد تا مهدی قایدی بتواند با داشتن پیشنهاد خارجی به راحتی با پرداخت مبلغی ناچیز استقلال را ترک کند.

البته در این بین شنیده می شود مدیران استقلال برای آرام کردن حاشیه های اطراف تیم با درخواست قابدی موافقت خواهند کرد و قرارداد جدید او به زودی امضا می شود اما مشکل اصلی در امضا قرارداد جدید به بند جدایی مربوط می شود که قبول آن می تواند در خاتمه فصل چالشی جدید برای مدیران باشگاه استقلال همراه داشته باشد.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 22 فروردین 1400 بروزرسانی: 22 فروردین 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1603

به "غیبت آقای ستاره دو رقمی شد؛ او می خواهد کهکشانی باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "غیبت آقای ستاره دو رقمی شد؛ او می خواهد کهکشانی باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید