محدودیتی برای پرداخت تسهیلات گلخانه ها نداریم

به گزارش لیتن، مدیرعامل بانک کشاورزی با اشاره به اینکه توسعه کشت گلخانه ای یکی از اولویت های دولت است و ما مکلفیم از این قشر حمایت کنیم گفت: محدودیتی برای پرداخت تسهیلات در بخش گلخانه نداریم.

محدودیتی برای پرداخت تسهیلات گلخانه ها نداریم

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی و همکاری های بین الملل بانک کشاورزی ،روح اله خدارحمی در دیدار با تشکل ها، فعالان و نخبگان کشاورزی استان خراسان جنوبی که با حضور وزیر جهاد کشاورزی برگزار شد، با اعلام مطلب فوق افزود: متقاضیان احداث گلخانه که طرح آماده داشته باشند و وثایق کافی در اختیار بانک قرار دهند ما موظف به پرداخت تسهیلات به آنان هستیم و منابع کافی در بانک موجود است.

خدارحمی اضافه کرد: انتظار می رود در خراسان جنوبی سطح زیر کشت گلخانه ها به دلیل مالی بودن آن بیشتر شود و اجرای گلخانه های با مقیاس بزرگ تر در دستور کار قرار بگیرد.

وی با بیان اینکه هر طرح موجه و آماده اجرا را تامین مالی می کنیم گفت: در زمینه مکانیزاسیون کشاورزی نیز همین گونه است و کسی دست خالی از بانک برنخواهد گشت چون به تاثیر شگرف ماشین آلات در بخش کشاورزی اعتقاد داریم.

مدیرعامل بانک کشاورزی با بیان اینکه در سال های اخیر تلاش کردیم جریان تامین و تزریق منابع به بخش کشاورزی را توسعه دهیم و تا حدی در این زمینه پیروز عمل کردیم افزود: میزان پرداخت های این بانک هر سال بیشتر می شود و این حمایت در همه استان ها مورد تایید استانداران است و در همه استان ها رضایت نسبی را داریم اما باید بیشتر تلاش شود.

خدارحمی شرح داد: در ارتباط با تامین منابع ارزان که یکی از خواسته ها و مطالبات کشاورزان است حداقل در مورد عشایر امکانات خوبی توسط مجلس و دولت فراهم شده و تسهیلات چهار و شش درصد برای این قشر داریم.

مدیرعامل بانک کشاورزی یادآور شد: در ارتباط با تضامین تسهیلات سعی کرده ایم با هماهنگی که شده شرایط را ساده کنیم هرچند بانک نمی تواند بدون تضامین لازم تسهیلاتی را پرداخت کند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 21 آبان 1399 بروزرسانی: 21 آبان 1399 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1302

به "محدودیتی برای پرداخت تسهیلات گلخانه ها نداریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیتی برای پرداخت تسهیلات گلخانه ها نداریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید