واکنش میلیچ به احتمال جدایی از استقلال، پولم را نگرفته ام؛ کسی هم کاری نمی کند، دیگر چگونه تعصبم را نشان دهم؟

به گزارش لیتن، هروویه میلیچ مدافع کروات استقلال از وعده و وعید هایی گفته که به او داده شده، اما هیچ کدام از آن ها عملی نشده است.

واکنش میلیچ به احتمال جدایی از استقلال، پولم را نگرفته ام؛ کسی هم کاری نمی کند، دیگر چگونه تعصبم را نشان دهم؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، با تعطیل شدن لیگ برتر و تمرینات استقلال به مدت یک هفته، هروویه میلیچ به مرخصی یک هفته ای رفت. طرفداران استقلال حالا حسابی نگران بازگشت میلیچ از کرواسی هستند چراکه این بازیکن مدت ها از عدم دریافت مطالباتش شاکی است و شاید تصمیم بگیرد قید حضور در تیم مجیدی را بزند.

تا اینجای فصل از لحاظ فنی به چیزی که می خواستی، رسیده ای؟

کادرفنی و طرفداران باید در این باره نظر دهند اما چیزی که من می توانم درباره اش حرف بزنم این است که سعی نموده ام در تمرینات بهترین عملکرد را داشته باشم تا هر وقت مربیان تشخیص دادند، به زمین بروم و بهترین بازی را به عنوان یک بازیکن حرفه ای انجام بدهم. امیدوارم توانسته باشم خواسته مربیان و طرفداران را برآورده کنم.

همانطور که فرهاد مجیدی هم گفته، شاید بهتر باشد استقلال بیشتر روی جام حذفی تمرکز کند، چراکه برای قهرمانی در لیگ برتر شانس کمی دارد. خودت با این موضوع موافق هستی؟

به نظر من هم تمرکزمان روی جام حذفی باشد بهتر است اما در لیگ هم باید تا آخرین هفته بجنگیم تا در انتها فصل بتوانیم بهترین صندلی را به دست بیاوریم. مطمئنا در هفته های پیش رو نتایجی به دست می آید و صندلی تیم ها تغییر می نماید. امیدوارم در انتها لیگ به رده ای برسیم که طرفداران استقلال را راضی کند.

پس از بازی های آسیایی چه اتفاقی برای استقلال افتاد که خیلی راحت به ذوب آهن و پرسپولیس باخت؟

باخت در دربی برای خود من و سایر بازیکنان و به ویژه برای طرفدارانمان خیلی سخت بود، نباید این اتفاق می افتاد اما متأسفانه افتاد. اما حالا باید جهت را با قدرت ادامه بدهیم. بعد از مسابقات آسیایی شاید خستگی و فشردگی مسابقات باعث شد در 2 بازی با ذوب آهن و پرسپولیس در حد انتظار نباشیم. البته همین ذوب آهن را در حذفی شکست دادیم و یک برد هم که مقابل صنعت نفت در لیگ داشتیم.

از ایران رفته ای و می دانیم که مدت هاست حقوق ات را نگرفته ای. طرفداران نگران شرایط تو هستند. از باشگاه کسی یاری نموده تا مشکلت حل گردد؟

متأسفانه هیچ کس هیچ اقدامی برایم ننموده است و من پولم را نگرفته ام. خیلی ها قول دادند، وعده و وعید دادند اما کسی هیچ اقدامی ننموده است. نمی دانم چطور وفاداری و تعصبم را به تیم استقلال نشان دهم تا بدانند من این تیم را دوست دارم.

طرفداران استقلال می خواهند بدانند که قراردادت را تمدید می کنی یا نه؟

از الان نمی گردد با قاطعیت در این باره صحبتی کرد. آقای عبدیان از هیأت مدیره صحبت هایی با وکیلم داشته اند اما فعلا چیزی معین نیست. باید ببینیم در آینده چه اتفاقاتی می افتد. من استقلال را دوست دارم ولی همه چیز دست من نیست.

همشهری

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 11 تیر 1400 بروزرسانی: 11 تیر 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1738

به "واکنش میلیچ به احتمال جدایی از استقلال، پولم را نگرفته ام؛ کسی هم کاری نمی کند، دیگر چگونه تعصبم را نشان دهم؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "واکنش میلیچ به احتمال جدایی از استقلال، پولم را نگرفته ام؛ کسی هم کاری نمی کند، دیگر چگونه تعصبم را نشان دهم؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید