اخبار مجلس

جزئیات دیدار مهم الحوثی با رئیس صلیب سرخ جهانی

عضو شورای عالی سیاسی یمن در جریان دیدار رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ آخرین تحولات مربوط به پرونده انسانی یمن را در سایه محاصره همه جانبه متجاوزان علیه این کشور بررسی کرد.

8 آذر 1398

کاخ سفید: در تحقیقات غیر مشروع استیضاح ترامپ مشارکت نمی کنیم

کاخ سفید روز سه شنبه گفت که دولت آمریکا در تحقیقات غیرمشروع شروع استیضاح ترامپ مشارکت نخواهد کرد.

25 آبان 1398

رایزنی های جابری انصاری با مقامات عراقی در آستانه راهپیمایی اربعین

معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران در آستانه راهپیمایی میلیونی اربعین، در سفر به عراق با بعضی از مقامات و شخصیت های سیاسی این کشور دیدار و مصاحبه کرد.

18 آبان 1398

مجلس هنگ کنگ لایحه استرداد را پس گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، مجلس قانونگذاری هنگ کنگ در پی وعده داده شده به معترضان این کشور، امروز چهارشنبه لایحه استرداد متهمان به چین را پس گرفت.

5 آبان 1398

ایرانی ها 25 میلیون دلار در اندونزی سرمایه گذاری کردند

هیئت هماهنگی سرمایه گذاری اندونزی اعلام نمود شرکت ها و تجار ایرانی در طی سال های 2017-2016 در 25 پروژه سرمایه گذاری در اندونزی به ارزش 25.6 میلیون دلار مشارکت نموده اند.

1 آبان 1398

جین پینگ: چین از پاکستان حمایت می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دی ان تی وی، شی جین پینگ رئیس جمهوری چین امروز چهارشنبه در دیدار با عمران خان نخست وزیر پاکستان اظهار داشت که نظاره گر اوضاع و تحولات کشمیر است.

18 مهر 1398

حرکت معترضان هنگ کنگی به سمت سفارت آمریکا

تظاهرنمایندگان هنگ کنگی در ادامه اعتراضات ماه های اخیرشان قصد دارند امروز (یکشنبه) به سمت سفارت آمریکا در این دولت شهر راهپیمایی نمایند تا به این ترتیب حمایت های بین المللی بیشتری را به اعتراضات شان جلب نمایند.

16 مهر 1398

پیغام تسلیت لاریجانی در پی در گذشت رئیس جمهور ویتنام

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به رئیس مجلس ملی جمهوری سوسیالیستی ویتنام، فوت چان دای کوانگ، رئیس جمهور ویتنام را تسلیت گفت.

9 مهر 1398

وزیر خارجه یونان امروز با لاریجانی دیدار می نماید

خبرنگاران: وزیر خارجه یونان امروز با رئیس مجلس دیدار و گفت وگو می نماید.

27 شهریور 1398

چین شی آزادتر است؟

ممکن است چین با رشد مالی فزاینده در حال ثروتمندتر شدن باشد اما این اتفاق لزوما کشور را آزادتر نمی سازد.

3 شهریور 1398

سلطانی فر: مدیران پرسپولیس و استقلال برای واگذاری همکاری نمایند

به گزارش خبرنگاران و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، با حضور مسعود سلطانی فر و در اجرای مصوبات دولت و مجلس شورای اسلامی در مورد واگذاری دو باشگاه استقلال و پرسپولیس کمیته هماهنگی و ساماندهی دو باشگاه استقلال و پرسپولیس با حضور فتحی و عرب مدیران...

26 تیر 1398

صدور جریمه 300 میلیارد تومانی برای پروژه ایران مال

خبرنگاران آنلاین:سخنگو شورای شهر تهران گفت: برای پروژه ایران مال حدود 300 میلیارد تومان جریمه صادر شده است که البته این رای کمیسیون بدوی است و قابلیت تجدیدنظر وجود دارد.

20 تیر 1398

اعتراض صدها نفر در ونکوور کانادا علیه لایحه استرداد هنگ کنگ

صدها نفر از مردم کانادا در مقابل کنسولگری چین در ونکوور علیه لایحه جنجالی استرداد هنگ کنگ تجمع کردند.

23 خرداد 1398

اولویت میراث فرهنگی بر اشتغال زایی در صنعت گردشگری است

مدیر کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان کرمانشاه گفت: اولویت اداره کل میراث فرهنگی بر اشتغال زایی در صنعت گردشگری است.

13 خرداد 1398

مطالبات آزمایشگاه ها و مراکز درمانی طی 10روز آینده پرداخت می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمدتقی نوربخش ظهر سه شنبه در حاشیه بازدید از درمانگاه شبانه روزی تأمین اجتماعی گرمسار در گفت وگو با خبرنگاران ضمن بیان اینکه فضای تأمین اجتماعی در مقابل تعهدات خود بسیار گسترده است، ابراز داشت: مطالبات بسیاری از مراکز بخش خصوصی،...

30 مرداد 1397

هیچ عذری از بانکها برای عدم پرداخت تسهیلات رونق تولیدپذیرفته نیست

به گزارش خبرنگاران، محمدجواد فدائی ظهر شنبه در جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان کرمان با اشاره به اینکه از امروز هیچ عذری از بانکهای استان کرمان در زمینه پرداخت نکردن تسهیلات در جهت رونق فراوری پذیرفته نمی گردد، گفت: مشکل ما در پرداخت تسهیلات در مدیریت...

30 مرداد 1397