اخبار مجلس

اسامی نامزدهای وزارتخانه های خالی کابینه جدید عراق تحویل مجلس شد

منابع رسانه ای در عراق اعلام کردند که رئیس مجلس مجلس این کشور اسامی نامزدهای تصدی وازتخانه هایی، که هنوز بی وزیر هستند، را دریافت نموده است.

19 مرداد 1399

رسیدگی به تخلفات ساختمانی فقط در اختیار کمیسیون ماده 100 است

معاون عمرانی استاندار تهران با تاکید بر اینکه تخلفات ساختمانی جزیی و کلی ندارد، گفت: رسیدگی به تخلفات ساختمانی تحت هر شرایط در اختیار کمیسیون ماده 100 است.

12 مرداد 1399

امیدوارم با تعامل مجلس جدید سهمیه ها را ساماندهی کنیم

دبیر شورای عالی انقلاب فرهنگی اصلاح سهمیه ورود به دانشگاه ها و حذف کنکور را موضوع اصلی قابل طرح و بررسی با مجلس شورای اسلامی عنوان کرد و گفت: امیدواریم در بحث سهمیه ها با تعامل مجلس جدید که از فردا فعالیت خود را آغاز می کند، بتوانیم بخشی از سهمیه ورود...

7 مرداد 1399

دانشگاه ها برنامه تکمیل دروس عملی خود در تابستان را ارائه نمایند

اعضای بیست و هفتمین اجلاس رؤسای دانشگاه های عظیم کشور، طی بیانیه ای اعلام کردند که دانشگاه ها ضروری است برنامه ای برای تکمیل دروس عملی خود با استفاده از فرصت تابستان را ارائه نمایند.

8 تیر 1399

لایحه نمای شهر تهران نهایی شد، تهیه اولین دفترچه انضباط نما

خبرنگاران: مدیرکل معماری و ساختمان شهرداری تهران با اشاره به تهیه نخستین دفترچه انضباط نما، از نهایی شدن لایحه نمای پایتخت خبر داد و گفت: ضوابط نما در قالب یک لایحه تهیه شده و به شورای اسلامی شهر تهران ارائه خواهد شد.

8 تیر 1399

خبرنگاران سایه کرونا بر انتخابات سه شنبه عظیم آمریکا

تهران- خبرنگاران- در حالی ایالت های آمریکا برای انتخابات سه شنبه عظیم دموکرات ها آماده می شوند که مقامات بهداشتی تدابیری برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا در این انتخابات اتخاذ نموده اند.

5 اردیبهشت 1399

روایت سعید جلیلی از اثرات رأیِ نقطه زن

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: رأیِ نقطه زن، نماینده ای را به مجلس می فرستد که می تواند تحریم دشمن را بی اثر کند؛ همان طور که موشک نقطه زن، جایی را هدف می گیرد که تهدید نظامی او را از بین می برد.

8 فروردین 1399

علی نژاد: اگر شرایط AFC را نمی پذیرفتیم، 3 سال محروم می شدیم

سرپرست ورزش قهرمانی وزارت ورزش و جوانان گفت: 12 میزبانی را گرفتیم و 2 مورد را از دست دادیم.

26 اسفند 1398

همام حمودی خطاب به نظامیان آمریکایی: بدون معطلی آماده رفتن شوید

رئیس مجلس اعلای اسلامی عراق از مشارکت گسترده مردم این کشور در تظاهرات امروز قدردانی کرد.

22 اسفند 1398

ارسال بندهای استیضاح ترامپ به مجلس سنای آمریکا تصویب شد

مجلس نمایندگان آمریکا ارسال بندهای استیضاح رئیس جمهور این کشور به مجلس سنا را تصویب کرد.

13 اسفند 1398

سیاستمدارهندی: تصویب قانون تبعیض مذهبی برای دورکردن توجه ها از مسائل مالی است

رئیس حزب سماجوی هند ضمن انتقاد از برخورد دولت با معترضان تصویب قانون جدید اعطای شهروندی آن را سرپوشی روی مسائل مالی دانست.

2 بهمن 1398

پیشنهاد پناهندگی هند به پرویز مشرف

رهبر حزب حاکم هند به پرویز مشرف که اخیرا از سوی دادگاه پاکستان به اتهام خیانت بزرگ به اعدام محکوم شده پیشنهاد پناهندگی داد.

1 بهمن 1398

جزئیات دیدار مهم الحوثی با رئیس صلیب سرخ جهانی

عضو شورای عالی سیاسی یمن در جریان دیدار رئیس کمیته بین المللی صلیب سرخ آخرین تحولات مربوط به پرونده انسانی یمن را در سایه محاصره همه جانبه متجاوزان علیه این کشور بررسی کرد.

8 آذر 1398

کاخ سفید: در تحقیقات غیر مشروع استیضاح ترامپ مشارکت نمی کنیم

کاخ سفید روز سه شنبه گفت که دولت آمریکا در تحقیقات غیرمشروع شروع استیضاح ترامپ مشارکت نخواهد کرد.

25 آبان 1398

رایزنی های جابری انصاری با مقامات عراقی در آستانه راهپیمایی اربعین

معاون امور مجلس و ایرانیان وزارت امور خارجه ایران در آستانه راهپیمایی میلیونی اربعین، در سفر به عراق با بعضی از مقامات و شخصیت های سیاسی این کشور دیدار و مصاحبه کرد.

18 آبان 1398

مجلس هنگ کنگ لایحه استرداد را پس گرفت

به گزارش خبرنگاران به نقل از خبرگزاری آلمان، مجلس قانونگذاری هنگ کنگ در پی وعده داده شده به معترضان این کشور، امروز چهارشنبه لایحه استرداد متهمان به چین را پس گرفت.

5 آبان 1398

ایرانی ها 25 میلیون دلار در اندونزی سرمایه گذاری کردند

هیئت هماهنگی سرمایه گذاری اندونزی اعلام نمود شرکت ها و تجار ایرانی در طی سال های 2017-2016 در 25 پروژه سرمایه گذاری در اندونزی به ارزش 25.6 میلیون دلار مشارکت نموده اند.

1 آبان 1398

جین پینگ: چین از پاکستان حمایت می نماید

به گزارش خبرنگاران به نقل از دی ان تی وی، شی جین پینگ رئیس جمهوری چین امروز چهارشنبه در دیدار با عمران خان نخست وزیر پاکستان اظهار داشت که نظاره گر اوضاع و تحولات کشمیر است.

18 مهر 1398

حرکت معترضان هنگ کنگی به سمت سفارت آمریکا

تظاهرنمایندگان هنگ کنگی در ادامه اعتراضات ماه های اخیرشان قصد دارند امروز (یکشنبه) به سمت سفارت آمریکا در این دولت شهر راهپیمایی نمایند تا به این ترتیب حمایت های بین المللی بیشتری را به اعتراضات شان جلب نمایند.

16 مهر 1398

پیغام تسلیت لاریجانی در پی در گذشت رئیس جمهور ویتنام

رئیس مجلس شورای اسلامی در پیامی به رئیس مجلس ملی جمهوری سوسیالیستی ویتنام، فوت چان دای کوانگ، رئیس جمهور ویتنام را تسلیت گفت.

9 مهر 1398
تعداد: (28)