اولویت فعالیت حراست ها در زیست بوم جدید

به گزارش لیتن، تهران (پانا) - رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش در گفتگوی تخصصی تعلیم و تربیت در 2 حوزه حراست و ارزیابی عملکرد به تشریح نقش های حراست در زیست بوم جدید و دوران کرونا پرداخت.

اولویت فعالیت حراست ها در زیست بوم جدید

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش، جلال دلقندی در گفتگوی تخصصی تعلیم و تربیت در 2 حوزه حراست و ارزیابی عملکرد که بعدازظهر امروز در دفتر وزیر آموزش و پرورش برگزار گردید با تاکید بر تقویت بخش حراست و ارزیابی عملکرد اظهار کرد: با انسجام و همکاری باید بتوانیم سطح نظارت حداکثری را در حوزه های کاری خود بالا ببریم.

وی به نقش های حراست در زیست بوم جدید اشاره نمود و آنان را ایجاد وفاق و همدلی در بین همکاران، صیانت از عزت و کرامت، حفاظت از حریم خصوصی و حیثیت افراد، تعامل حداکثری و دست گیری نه مچ گیری خواند.

اشرافیت اطلاعاتی، تامین حفاظت در حوزه کارکنان،اسناد و مدارک از موارد دیگری بود که رئیس مرکز حراست وزارت آموزش و پرورش به آنان به عنوان اطلس حراست در دوران کرونا اشاره نمود.

دلقندی با اشاره به دستاوردهای سال 99 مرکز حراست، گفت: در ارزیابی عملکرد، مرکز حراست در مقایسه با حراست دیگر دستگاه ها در 3 نوبت گزارش دهی داشته است؛ در بخش اخبار و گزارشات از نظر کمی رتبه دوم و در برنامه ها با 8 شاخص عنوان برتر را کسب نموده است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 17 فروردین 1400 بروزرسانی: 17 فروردین 1400 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 1593

به "اولویت فعالیت حراست ها در زیست بوم جدید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اولویت فعالیت حراست ها در زیست بوم جدید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید