این افراد به زودی سهام عدالت 10 میلیون تومانی می گیرند ، تکلیف بخش دوم جاماندگان چه زمانی مشخص می شود؟

به گزارش لیتن، 3.5 میلیون نفر از اقشار کم درآمد که تا به امروز سهام عدالت دریافت نکرده اند، به زودی مالک سهام عدالت خواهند شد.

این افراد به زودی سهام عدالت 10 میلیون تومانی می گیرند ، تکلیف بخش دوم جاماندگان چه زمانی مشخص می شود؟

به گزارش خبرنگاران، حسین قربان زاده رییس سازمان خصوصی سازی در گفت وگوی تلویزیونی بیان نمود که با ابلاغ آیین نامه مربوط به واگذاری سهام عدالت به جاماندگان، بلافاصله کار واگذاری سهام عدالت این اقشار شروع خواهد شد.

به گفته وی، جاماندگان سهام عدالت به دو بخش تقسیم شده اند که بخش اول، اقشار تحت پوشش نهادهای حمایتی هستند که دارنده سهام عدالت نیستند. تعداد این افراد 3.5 میلیون نفر است.

بر اساس برآوردهای وزارت اقتصاد، با انتقال سهام تعدادی از شرکت های دولتی، به این 3.5 میلیون نفر سهام عدالت با ارزش روز 10 میلیون تومان واگذار خواهد شد.

آیین نامه مربوط به واگذاری سهام عدالت این اقشار به تصویب دولت رسیده و در انتظار تایید هیات تطبیق مصوبات مجلس است. بلافاصله پس از تایید هیات مذکور، کار واگذاری سهام عدالت به این اقشار شروع خواهد شد.

بخش دوم جاماندگان سهام عدالت، سایر اقشار جزو 6 دهک درآمدی پایین هستند که هنوز تعداد آنها مشخص نشده است. افراد مشمول این بخش، با هماهنگی وزارت اقتصاد و وزارت کار مشخص خواهند شد.

  • آخرین تصمیمات دولت درباره جاماندگان سهام عدالت | هر فرد چند سهام عدالت می گیرد؟
منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 مهر 1401 بروزرسانی: 29 مهر 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2211

به "این افراد به زودی سهام عدالت 10 میلیون تومانی می گیرند ، تکلیف بخش دوم جاماندگان چه زمانی مشخص می شود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "این افراد به زودی سهام عدالت 10 میلیون تومانی می گیرند ، تکلیف بخش دوم جاماندگان چه زمانی مشخص می شود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید