بانک رفاه کارگران حائز رتبه دوم کشوری در پرداخت تسهیلات بدون ضامن

به گزارش لیتن، خبرگزاری خبرنگاران- بر اساس اعلام معاونت امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور مالی و دارایی، بانک رفاه کارگران با پرداخت 25 هزار و 332 فقره تسهیلات در بهمن ماه امسال، حائز رتبه دوم کشوری در تعداد تسهیلات پرداختی بدون ضامن به متقاضیان در میان بانک های دولتی و نیمه دولتی شده است.

بانک رفاه کارگران حائز رتبه دوم کشوری در پرداخت تسهیلات بدون ضامن

به گزارش خبرنگاران ، معاونت امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور مالی و دارایی از پرداخت بیش از 26 هزار و 891 میلیارد ریال تسهیلات خرد بدون ضامن، به وسیله 11 بانک دولتی و نیمه دولتی در بهمن ماه امسال اطلاع داد.

بر اساس این گزارش، معاونت امور بانکی، بیمه و شرکت های دولتی وزارت امور مالی و دارایی با انتشار گزارشی از پرداخت 95 هزار و 983 فقره تسهیلات خرد تا سقف یک میلیارد ریال بدون ضامن در بهمن ماه امسال اطلاع داد.

این گزارش می افزاید، بانک سپه با پرداخت 40 هزار و 852 فقره تسهیلات خرد، بانک رفاه کارگران با پرداخت 25 هزار و 332 فقره و بانک قرص الحسنه مهر ایران نیز با پرداخت 12 هزار و 123 فقره تسهیلات، حائز رتبه اول تا سوم در تعداد تسهیلات پرداختی بدون ضامن به متقاضیان در میان بانک های دولتی و نیمه دولتی شده اند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 28 فروردین 1401 بروزرسانی: 28 فروردین 1401 گردآورنده: liten.ir شناسه مطلب: 2070

به "بانک رفاه کارگران حائز رتبه دوم کشوری در پرداخت تسهیلات بدون ضامن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بانک رفاه کارگران حائز رتبه دوم کشوری در پرداخت تسهیلات بدون ضامن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید