سلامتی و پزشکی

صدور مجوز فعالیت در حوزه گردشگری سلامت برای 2 دفتر خدمات مسافرتی استان کرمان

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان کرمان از صدور مجوز فعالیت برای دو دفتر خدمات مسافرتی این استان در حوزه گردشگری سلامت اطلاع داد و گفت: هم اکنون استان کرمان به دنبال جذب گردشگران داخلی و خارجی در حوزه سلامت است.

25 دی 1398

کار اقتصادی زنان را به تحقق خواسته هایشان می رساند

به مناسبت هفته جهانی کارآفرینی، رونمایی کتاب نگاهی به تجارب زنان کارآفرین برگزار گشت.

24 دی 1398

مسئله امروز جامعه ما چندهمسری نیست

خبرنگاران/اصفهان یک استاد جامعه شناسی بابیان اینکه نگاه ما در حوزه مسائل اجتماعی و دینی از نگاه انسانی خارج و نگاه ابزاری شده است، گفت: در این نگاه زن ابزاری برای تأمین نیازهای جنسی در اختیار مرد است و یک حالت تنوع طلبی برای مرد تعریف می نماید که چندان...

10 دی 1398

خون رنگین فرزندان هیئت علمی!

سهمیه فرزندان هیئت علمی و یا به گفته بعضی از مسئولان تسهیلاتشان با عدالت آموزشی، تناقض دارد؛ سهمیه ای که علت وجود آن سوال بسیاری از افراد است.

9 دی 1398

بازی با جان دانشجویان با سلف سرویس های غیربهداشتی

مدت زمان نامشخص نظارت بر بهداشت بوفه های دانشگاهی، جان دانشجویان را به خطر می اندازد.

2 دی 1398

کالینین کا 7؛ پرنده اعجاب انگیز شوروی (

آنها عاشق طرح های نظامی فوق العاده بزرگ بودند. در واقع آلمان ها و روس ها هر دو از شعاری واحد پیروی می کردند: هرچه بزرگتر بهتر!

28 آذر 1398

شایگو: اجرای توافقات روسیه ترکیه تنها راه حفظ تمامیت ارضی سوریه است

وزیر دفاع روسیه در دیدار با رئیس جمهوری آذربایجان گفت: تفاهم نامه روسیه ترکیه درباره حل وفصل اوضاع در مناطق شمال شرق سوریه، بدون هیچ دشواری در حال اجراست و تنها راه برای حفظ تمامیت ارضی سوریه است.

27 آذر 1398

افزایش گزارش تجاوزهای جنسی در هند

خبرنگاران : پلیس هند اعلام نمود که بعد از تجاوز مرگبار به یک دختر دانشجوی هندی، دهلی نو شاهد افزایش گزارش های دریافتی درباره جنایات جنسی بوده است.

15 آذر 1398

عملکرد خوب بازیکنان ایرانی مقابل نماینده تایلند

خبرنگاران: سرمربی تیم فوتسال نفت الوسط عراق گفت: بازی خوبی را ارائه دادیم و در نیمه دوم بهتر از تیم حریف عمل کردیم.

12 آذر 1398

پیکر دختر قربانی هندی به وطن بازگشت

خبرنگاران : پیکر دختری که در هند مورد تجاوز گروهی قرار گرفته بود، صبح امروز درمیان خشم ناشی از بی توجهی دولت به مساله ناامنی زنان و دختران در هند به وطن بازگشت.

11 آذر 1398

اگر در فضا بمیرید چه اتفاقی برایتان می افتد؟

فضانوردان برای آن که به مریخ سفر نمایند باید چند ماه در راه باشند، اما شاید جالب باشد بدانید اگر روزی یکی از این افراد در سفر بمیرد چه اتفاقی خواهد افتاد.

7 آذر 1398

کمیته بین المللی صلیب سرخ وضعیت اردوگاه الهول رارقت بار توصیف کرد

به گزارش خبرنگاران، کمیته بین المللی صلیب سرخ امروز سه شنبه و مقارن با هفتمین روز حمله ترکیه به شمال سوریه بیان نمود: در سوریه برای دستیابی به انرژی برق و آب مورد نیاز مردم، زیربنای محدودی وجود دارد.

5 آذر 1398

ورود پرستارهای روباتیک به بیمارستان ها

بهداشت و درمان یک کانون جدید اتوماسیون است و به نظر می رسد دوران ربات های آزمایشی به پایان رسیده است. اکنون یک ربات پرستار به نام موکسی رسماً از مرحله آزمایش بتا خارج شده و نخستین آزمایش های رسمی خود را در دنیای واقعی انجام داده است تا در یک مرکز پزشکی...

2 آذر 1398

گزارش فتحی از سفرش به ترکیه در جلسه هیات مدیره استقلال

جلسه هیات مدیره باشگاه استقلال با حضور اعضا برگزار گشت.

2 آذر 1398

آنالیز آخرین تحولات بازار مسکن در پاییز 98 ، آیا بستر انعقاد 2 ساله قرارداد های رهن و اجاره فراهم شده است؟

بازار مسکن(اعم از خرید و فروش، اجاره و رهن آن)در تابستان سالجاری نیز همچون سال های گذشته دستخوش نوسانات و التهابات بسیاری بود،از همین رو زمزمه های انعقاد قراردادهای دو ساله در بعضی محافل شنیده شده است.

29 آبان 1398

هیاتی از کمیسیون بهداشت 20 مهر به لردگان می روند

نایب رئیس کمیسیون بهداشت مجلس با اشاره به جلسه امروز این کمیسیون برای آنالیز ادعای ابتلای تعدادی از روستاییان چنارمحمودی شهرستان لردگان گفت که شنبه هفته آینده هیاتی از این کمیسیون به این شهرستان برای تهیه گزارش میدانی سفر خواهند کرد.

24 آبان 1398

5 جزیره زیبا که از پاتایا تایلند قابل دسترسی است!

جزایر اطراف پاتایا متعدد و متنوع می باشند که بعضا دارای زیبایی های وصف نشدنی می باشند! خبرنگاران در این مقاله برترین جزایر اطراف پاتایا تایلندرا معرفی نموده است که پیشنهاد می گردد حتما مطالعه نمایید. جزایری دیدنی و جذاب که همچون نقاشی در دل طبیعت خودنمایی...

22 آبان 1398

منصوریان: هیچ علاقه ای در فدراسیون فوتبال برای انتخاب کشور ثالث به جای عمان نمی بینم، نورافکن در اختیار ماست

سرمربی تیم استقلال گفت: هیچ علاقه و سرعت عملی در فدراسیون برای انتخاب یک کشور مناسب برای میزبانی از دیدار تیم های ایرانی و عربستانی نمی بینم و نمی دانم دلیل این موضوع چیست.

17 آبان 1398

شرفی: استخدام های گوناگون در دستگاه ها دستاوردی جز تبعیض ندارد

نماینده مردم آبادان در مجلس با بیان اینکه کار یکسان اما قرارداد متفاوت در دستگاه ها موجب نارضایتی ها شده است تاکید نمود: اینگونه استخدام های گوناگون در دستگاه ها انحرافی بیش نبوده و دستاوردی جز تبعیض ندارد.

16 آبان 1398

مواد خوراکی مجاز و غیرمجاز پایگاه های تغذیه سالم مدارس اعلام شد

معاون هماهنگی، مالی و نظارت بر امور استان های سازمان دانش آموزی اطلاع داد دستورالعمل بهداشتی و اجرایی پایگاه های تغذیه سالم به استان ها ارسال شده است. او هم چنین مواد خوراکی مجاز و غیرمجاز این پایگاه ها را اظهار داشت.

8 آبان 1398
تعداد: (68)