همایشها و نمایشگاه ها

خبرنگاران معاون استاندار: شرایط کرمان در موج سوم شیوع کرونا نگران کننده است

کرمان - خبرنگاران - معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری کرمان با تاکید بر این مطلب که شرایط این استان در موج سوم شیوع بیماری کرونا نگران کننده و شکننده است گفت: برای مدیریت شرایط کنونی باید اقدامات مبارزه ای و مقابله ای در تلفیق با اعمال محدودیت ها...

5 آذر 1399

وزیر خارجه ارمنستان برکنار شد، پاشینیان: استعفا نمی دهم

به گزارش خبرنگاران، اسپوتنیک در خبری فوری از برکناری زهراب مناتساکانیان وزیر خارجه ارمنستان اطلاع داد.

28 آبان 1399

روسیه: پیشنهاد برگزاری نشست درباره ایران همچنان بر روی میز است

معاون وزیر خارجه روسیه خاطرنشان کرد که هنوز پیشنهاد رئیس جمهور این کشور درباره برگزاری کنفرانس درباره خلیج فارس و ایران بر روی میز واقع شده است.

13 مهر 1399

مخالفت هنرمندان صنایع دستی با برگزاری نمایشگاه در ایام کرونا

خبرگزاری مهر/ براساس آخرین اخبار واصله، مخالفت هنرمندان صنایع دستی با برگزاری نمایشگاه در ایام کرونا صورت گرفت.

11 مهر 1399

مرکز فرهنگی سعدی در هفته دولت افتتاح خواهد شد

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان فارس، مصیب امیری شامگاه سه شنبه 21 مردادماه 1399 اظهار کرد: به مناسبت هفته دولت، چهار پروژه گردشگری در استان با اعتباری بالغ بر 500 میلیارد ریال به بهره برداری خواهد رسید.

9 مهر 1399

افزایش نارضایتی از عملکرد ترامپ برای مقابله با کرونا

براساس نتایج نظرسنجی جدیدی، همزمان با اینکه بخش های مختلفی از آمریکا همچنان افزایش در شمار مبتلایان به ویروس کرونا را تجربه می کنند، میزان حمایت و تایید نحوه عملکرد رئیس جمهور این کشور در مبارزه با این پاندمی به پایین ترین سطح رسیده است.

28 شهریور 1399

نظرسنجی ، پیشتازی بایدن در چند ایالت کلیدی در فاصله 100 روز به انتخابات آمریکا

نتیجه نظرسنجی های جدید در آمریکا از پیشتازی جو بایدن نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری این کشور در چند ایالت معین کننده حکایت دارد.

28 شهریور 1399

نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت تقویت می گردد

حقیقی، بر اعمال شدید محدودیت ها تاکید و گفت: نظارت بر عملکرد صندلی های سوخت در سطح شهرستان تقویت خواهد شد و رستوران ها تنها به صورت بیرون بر مجاز به فعالیت هستند.

25 شهریور 1399

باید در سیاست های خود تجدیدنظر کنیم، تبدیل برنامه های صداوسیما به کتاب

خبرنگاران ، سال جاری مقارن است با 50سالگی انتشارات سروش؛ انتشاراتی که زیرمجموعه سازمان صدا و سیما است و طی دهه های اخیر سهم قابل توجهی در فراوریات بازار کتاب کشور داشته. فراوری کتاب در حوزه های عمومی، محور اصلی فعالیت این انتشارات دولتی را تشکیل می دهد...

31 مرداد 1399

کرونا بزرگترین رویداد تجاری IT آسیا را لغو کرد

برگزار کنندگان کامپیوتکس در اسفند ماه اعلام کردند که این رویداد تجاری را به جای خردادماه تا اواخر شهریور به تعویق خواهند انداخت.

29 مرداد 1399

طرح حمایتی تایلندی ها برای احیای کتابفروشی های خصوصی

وزارت فرهنگ تایلند برای جبران ضرر های ناشی از شیوع کرونا به کتابفروشی های خصوصی این کشور، طرح پاسپورت کتاب را در پیش گرفته است.

13 مرداد 1399

نمایشگاه مجازی کتاب تهران، رویدادی به نفع ناشران

مدیر نشر کتاب تداعی گفت:با توجه به شرایط اقتصادی ناشران، ایجاد یک مکان مجازی گسترده و واحد که تمام ناشران بتوانند در آنجا کتاب های خود را عرضه کنند یک رویداد مثبت در حوزه ادبیات و نشر است.

12 مرداد 1399

دور جدید رایزنی های سیاسی ایران و ترکمنستان برگزار گشت

نشست رایزنی های سیاسی میان معاونین وزرای امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و ترکمنستان به صورت ویدئوکنفرانس انجام شد.

13 تیر 1399

ترامپ در نشست های خبری کرونا شرکت نمی کند

دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا به دنبال هشدار مشاورانش درباره تاثیر مخرب شرکت او در جلسه های توجیهی کرونا بر پویش انتخاباتی اش، از حضور در جلسه گزارش دهی روزانه خودداری می کند.

12 تیر 1399

آلودگی که منجر به سرطان می شود

یک مطالعه جدید نشان داده است که قرار دریافت مداوم در معرض یک نوع آلودگی می تواند منجر به پیامدهای بهداشتی جدی نظیر سرطان در طولانی مدت شود.

9 تیر 1399

دانشگاه ها برنامه تکمیل دروس عملی خود در تابستان را ارائه نمایند

اعضای بیست و هفتمین اجلاس رؤسای دانشگاه های عظیم کشور، طی بیانیه ای اعلام کردند که دانشگاه ها ضروری است برنامه ای برای تکمیل دروس عملی خود با استفاده از فرصت تابستان را ارائه نمایند.

8 تیر 1399

ترامپ: به دنبال اعمال جریمه هایی علیه چین به دلیل شیوع کرونا هستیم

رئیس جمهور آمریکا در کنفرانس خبری در کاخ سفید گفت که این کشور به دنبال اعمال جریمه هایی علیه چین به دلیل شیوع ویروس کرونا است.

2 تیر 1399

فارس من، هوش مصنوعی تحول تدریجی در بازار کار و مشاغل را به دنبال دارد، پیشرفت در امور پزشکی به وسیله هوش مصنوعی

عضو کمیته علمی کنفرانس علوم شناختی و رسانه با بیان اینکه باید آزادی عمل لازم و مناسبی برای محققان در زمینه هوش مصنوعی در نظر گرفته گردد، گفت: محققان این حوزه نقش بسزایی در تعدیل و توزیع قدرت بین ربات ها و انسان دارند.

1 تیر 1399

خبرنگاران ارتباط مردمی رئیس کل دادگستری استان با مراجعان به صورت ویدئوکنفرانس

کرمان - خبرنگاران - رئیس کل دادگستری استان کرمان در اقدامی ابتکاری و برای نخستین بار در کشور به صورت ویدئوکنفرانس ارتباط مردمی برقرار کرد و به درخواست های متقاضیان پاسخ داد.

20 خرداد 1399

آزمایش بالینی 3 واکسن کرونا در چین

مقامات بهداشتی چین اعلام کردند انجام آزمایشات بالینی سه واکسن ویروس کرونا به مرحله بالینی رسیده و نتایج تحقیقات بالینی داروهای ضد بیماری کرونا نیز از سوی بعضی کشورها پذیرفته شده است.

20 خرداد 1399
تعداد: (99)